Toplu Mail Gönderimi

Adresine Ulaşan, İzlenebilir Toplu Mailler Gönderin

Toplu Mail Gönderimi

Yüksek senderscore'a sahip sunucularımız ile, inbox yönergelerini uyguladığınız tüm email adreslerinize toplu mail gönderileriniz yüksek oranlarla gelen kutusuna (inbox) iletilmektedir. Kendi mail adresiniz ve gönderici adınız ile yapabilmektesiniz.

Ücretsiz Mail Tasarım Desteği

Tüm toplu mail paketlerinde geçerli ücretsiz mail tasarım desteği vermekteyiz. Tasarımı yapılacak ilgili içeriklerinizi panelinizden bizlere iletebilirsiniz. mailing şablonunuz ücretsiz hazırlanarak hesabınıza yüklenmektedir.

Sürükle-Bırak Mail Tasarımı

Sürükle-Bırak tekniği ile tüm cihazlara uyumlu responsive mail tasarımlarınızı dakikalar içerisinde hiç bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca oluşturabilirsiniz. Örnek videosunu izleyin. Kullanımı ile ilgili müşteri panelinizden de canlı destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Mail Doğrulaması

Listelerinize toplu mail gönderimi yapmadan önce panelinizde çalışmayan web sitesilerine bağlı DNS ve MX kaydı bulunmayan email adreslerinizi ücretsiz ve sınırsız sayıda kontrol edebilirsiniz. Bu işlem büyük oranda hardbounce emaillerin tesbiti için önemlidir.

LocationTracker™ Modülü

LocationTracker modülü, gönderilerinizi okuyan email adreslerinin konumlarını il, ilçe gibi segmentler ile harita üzerinde takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. Okunmanın yüksek olduğu lokasyonların dağılımını inceleyebilirsiniz.

7/24 Canlı Destek

Panelinize giriş yaparak haftasonu dahil günün her saati canlı asistan desteği alabilirsiniz. Sizin adınıza ihtiyacınız olan tüm işlemleri (kişi listenizin oluşturulması, email adreslerinin yüklenmesi, tasarımın kontrolü, gönderilerin yapılması )gibi işlemlerinizi ücretsiz yapabilmekteyiz.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik bizim en önemli politikalarımızdan biridir. Müşterilerimizin, kimliklerine ve özelliklerine dair herhangi bir bilgiyi hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmayız. Bu kapsamda, tüm verilerinizin güvenliği, sözleşmemiz ile korunma altına alınmıştır. Ayrıca; Alıcının gönderiyi tekrar almaması için mail reddetme hakkını sağlanmaktayız.

Doğru ve Anlık Raporlama

Gönderdiğiniz toplu mail listelerinizin toplu mail istatistiklerini anlık olarak takip edebilir,mail pazarlama aksiyonlarında kimlerin web sitenize geldiğini, kimlerin gönderim listenizden çıktığını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Cihaz Analizi modülü ile okuyanların cihaz markaları, işletim sistemleri ve tarayıcıları hakkında veriler de alabilirsiniz.

Anti Spam Politikası

CAN SPAM (Controlling the Assault of Non-Solicited Pornography and Marketing Act) yasaları her ne kadar Spam problemlerini azaltmak için doğru bir adımsa da, yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Bizim Spam anlayışımız çoğu ülkede yasaların ötesine geçmektedir ve gerçek izinli toplu mail, email marketing pazarlamasını başarıyla gerçekleştirmekteyiz.